Dugun_Salonu_Balo_Mezuniyet_Toreni Salon Salon Elmira - Balo Davet Düğün Salonu İstanbul Ümraniye Ümraniye

Salon Elmira Hakkında

Dillere destan ve seçkinlere yaraşır unutulmayacak bir düğüne sahip olmak istiyorsanız Elmira Davet ve Balo Salonu Ümraniye’de sizi bekliyor. 20 yılı aşan süredir düğün sektöründe canla başla çalışan ve gerek yenilikçi oluşu gerek ise bilgi birikimi ve tecrübeleri ile adından söz ettiren bir işletmeyiz. İşini çok severek ve güler yüzlülük ile yapan bir ekip olarak kusursuz düğün ve davetlerin başarı ile düzenlenmesini sağlıyoruz.

İstanbul’un en şık davet alanlarından birine sahibiz ve burası şimdiye dek pek çok çiftin hayallerini gerçekleştirdi. Osmanlı konsepti ile şaşa ve görkemin bir yansıması şeklinde özel olarak tasarlanan ve inşa edilen salonumuzu beğeneceğinize eminiz. 500 kişilik kapasiteye sahip salonumuz yüksek tavanı ve kolonsuz yapısı ile de oldukça etkileyici. Altın sarısının büyüleyiciliğini size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Düğünlerin olmazsa olmazı eğlenmek ve doyasıya dans etmektir. Biz de tüm konuklarımızın eğlendiğinden emin olmak için gerekli tüm teknolojik ekipmanları ve altyapıları sağlıyoruz. Usta piyanist şantörümüzün çaldığı notalar ve tercihe göre kadın veya erkek solistlerimizin yetenekli performansları eşliğinde harika bir müzik ziyafetine hazır olun. Üstelik takip ışığı sistemimiz ve sinevizyon gösterilerimiz ile de geceye renk katıyoruz.

Tüm bunlara ek olarak salonumuzda evlenen çiftlerimize sunduğumuz başka hizmetlerimiz de mevcut. 7 katlı düğün pastası, konuklara kanepe, sınırsız içecek ve kuru pasta ikramı, anı defteri ile düğün hatıralarının davetliler tarafından kaleme alınması, minik misafirlerimiz için palyaço eğlencesi, davetlileri kapıda karşılama hizmeti gibi. Ayrıca salonumuzda görev alan tecrübeli fotoğrafçılarımız ve kameramanlarımız organizasyon boyunca görevlerinin başında oluyorlar. Profesyonel fotoğraf çekimi yapıp düğünü de video çekimi ile kaydediyorlar. Sonrasında montaj çalışması ile düğün videolarınızı hazırlayıp fotoğraflarınız ile birlikte teslim ediyorlar.

Hepsi ve daha fazlası için Elmira Davet ve Balo Salonu olarak sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanıp bize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Bilgi ve Rezervasyon İçin :
0216 634 40 45 - 0546 634 40 45

Ümraniye Düğün Nişan Kına
Ataşehir Düğün Nişan Kına
Kadıköy Düğün Nişan Kına
Üsküdar Düğün Nişan Kına


Türk Web Ajans